ریسه

نورپردازی بوسیله LED ها به دلیل انعطاف پذیری بالای آنها در رنگ و طول از اهمیت ویژه ای در نورپردازی برخوردار شده است و شاید ساده ترین راه حل برای انواع دکوراسیون ها و نورپردازی ها استفاده از نوارهای ال ای دی باشد. ریسه ال ای دی در واقع مداری می باشد که از یک سری ال ای دی برای روشنایی در رنگ های مختلف ساخته شده است و قابلیت نصب در هر مکانی را دارد. انعطاف پذیری ریسه به حدی است که حتی در مکان هایی که به نظر امکان نصب ندارند نیز قابل نصب می باشد.

 رنگ ، توان و طول و طرح ریسه ها با توجه به مکان و نوع دکوراسیون که از آن استفاده می شود متفاوت می باشد. ریسه به دلیل مقاومت بالایی که در برابر نور خورشید و رطوبت دارند، در فضای بیرون خانه نیز قابل استفاده هستند. از مزایای دیگر این نوار ها مصرف کم برق آن ها می باشد که بسیار در مصرف برق مقرون به صرفه می باشند.

ال ای دی ها مورد استفاده در ریسه های کمپانی بلاشر فرانسه بصورت انحصاری و با تکنولوژی خاصی تولید میگردد و دارای طول عمر 50000 ساعت  هستند همچنین زاویه پخش نور ال ای دی های این مجموعه با زاویه 320 درجه کاملا سیستم نورپردازی و نورآرایی مجموعه را متمایز ساخته است.

استفاده از ریسه های گوناگون در قسمت های مختلف داخلی و خارجی ساختمان ممکن می باشد و برای پس زمینه، نورپردازی تزئینی ( نورآرایی) و دیگر موارد می توان از آن ها استفاده کرد.ریسه ها توسط کنترل از راه دور قابلیت خاموش و روشن شدن دارند و علاوه بر آن امکان تغییر رنگ نیز بوسیله این کنترل ها وجود دارد.

از جمله خدماتی که شرکت تکین ایده به صورت تخصصی ارائه می دهد، نورآرایی و نورپردازی به وسیله طیف وسیع ریسه های این مجموعه ( بالغ بر 180 مدل ریسه ) است. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تکین ایده در تماس باشید.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :